Najnowsza produkcja kryminalna dostępna już internecie. „Ślepnąc od świateł” odcinki już w telewizji internetowej

Od książkowego pierwowzoru do realizacji serialu „Ślepnąc od świateł”

Wszystko zaczęło się od bestsellerowej książki jednego z najlepszych polskich pisarzy – Jakuba Żulczyka. Gdyby nie twórczość poczytnego, polskiego pisarza serial „Ślepnąc od świateł” nigdy by nie powstał. Literacki dał podwaliny pod powstanie scenariusza do tej znamienitej polskiej produkcji. Gdy scenariusz został zaakceptowany można było rozpocząć zdjęcia do serialu „Ślepnąc od świateł”. Produkcja była hitem telewizyjnym, a teraz wpłynęła na szerokie wody sieci internetowej. Czy serial „Ślepnąc od świateł” ma szansę powtórzyć telewizyjny sukces? Przekonaj się sam!

telewizor photo

Nocne życie Warszawy i kryminalne porachunki

Serial „Ślepnąc od świateł” fabularnie jest bardzo zbliżony do swojego literackiego poprzednika. Wydarzenia w głównej mierze pokrywają się w obu dziełach. Historia serialu „Ślepnąc od świateł” obraca się wokół Jakuba, warszawskiego dilera kokainy. Ze względu na swoją profesję ma on styczność z całym przekrojem społeczeństwa. Jego klientami są politycy, znani celebryci, ludzie z klubów tanecznych czy po prostu chłopaki z osiedla. Kuba w końcu postanawia wyjechać na upragnione wakacje. Jak sam wspomina nigdy nigdzie nie był. Kupuje bilet w jedną stronę do Argentyny i ma siedem dni na uporządkowanie spraw w mieście stołecznym. Plany utrudnia mu fakt, że poszukują go inni gangsterzy, gdyż w jego posiadaniu znalazła się niebieska, sportowa torba z trefną partią różowej kokainy. Czy konkurencja odzyska to czego poszukuje? Czy Kubie uda się polecieć w podróż? Koniecznie przekonaj się sam oglądając świetny, polski serial „ślepnąc od świateł”!

Czy serial „Ślepnąc od świateł” ma szansę stać się przebojem w internecie?

Trendy pokazujące popularność w telewizji świadczą o tym, że serial „Ślepnąc od świateł” także w internecie będzie hitem. Jednak zostawmy statystyki, bo to nie jedyny argument, że serial stanie się przebojem. Jest on naprawdę doskonale zrealizowany, z dbałością o każdy szczegół. Tandem reżysersko-scenopisarki w składzie Krzysztof Skonieczny oraz Jakub Żulczyk spisał się na medal. Udało im się odtworzyć wszystko to co sprawiło, że książka Żulczyka okazała się sukcesem!

Przegapiłeś premierę w telewizji? Gdzie oglądać serial „Ślepnąc od świateł”?

Nie ma się co martwić! Serial „Ślepnąc od świateł” niedawno pojawił się na platformach telewizji internetowych, więc możesz go zobaczyć online. Wystarczy, że uruchomisz swoją przeglądarkę internetową, a w pole wyszukiwania wpiszesz jedną z pożądanych fraz, na przykład: „Ślepnąc od świateł” odcinki. Gotowe! Teraz masz dostęp do wielu platform telewizji internetowej, gdzie możesz obejrzeć serial. Którą wybrać?

Jakie telewizje internetowe umożliwiają dostęp do serialu „Ślepnąc od świateł”?

Jedną z najpopularniejszych telewizji internetowych umożliwiających oglądanie serialu „Ślepnąc od świateł” jest IPLA. Znajdziesz tam wszystkie osiem odcinków znakomitej, polskiej produkcji. Rozsiądź się wygodnie na fotelu i możesz oglądać! IPLA oferuje internautom również wiele innych, niezwykle interesujących produkcji.