Sport na żywo w PolsatboxGo

Wielbiciele piłki nożnej, ale też siatkówki czy boksu, powinni zainteresować się nowym serwisem – PolsatBoxGo.

Piłka nożna w najlepszym wydaniu. I nie tylko !

Szczególną ofertę twórcy serwisu przygotowali dla fanów piłki nożnej. Za pośrednictwem kanałów Canal Sport, Eleven Sport i innych mogą oni na żywo śledzić rozgrywki polskiej ekstraklasy, I ligi, a także najsłynniejszych i najmocniejszych lig naszego kontynentu – angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej czy włoskiej i niemieckiej. W ofercie są też wszystkie kanały Polsatu Sport także to Premium. Oprócz tego użytkownicy mają dostęp też do kanałów Eurosport 1 i 2, gdzie transmitowane są często międzynarodowe rozgrywki, na przykład African Cup. Oczywiście to także możliwość obejrzenia wszystkich spotkań grupowej fazy Ligi Mistrzów.

Wielbiciele innych sportów niż piłka nożna także nie mają powodów do narzekania. Dostęp do PolsatBoxGo to kilkaset godzin miesięcznie transmisji z wielu wydarzeń, m.in. Mistrzostw Europy w piłce siatkowej, PlusLigi, Energa Basket Ligi, tenisowych turniejów Wielkiego Szlema i ATP, wyścigów Formula 1 i wielu innych. W pakiecie sportowym widzowie otrzymają też takie kanały jak Extreme Sports Channel, Fight Box, Golf Channel, Fast & Fun Box, Game Toon.

PolsatBoxGo – najlepsza oferta na rynku

Analizując ofertę programową PolsatBoxGo, łatwo zauważyć, że w tej chwili ta platforma ma najlepszą propozycję na polskim rynku medialnym. Startujący 1 września 2021 roku serwis to nie tylko transmisje sportowe, ale też programy telewizyjne oraz filmy i seriale, które są dostępne w bibliotekach VOD. To produkcje autorstwa Polsatu oraz HBO, a także Cinemax czy AXN.

Oprócz dużej dostępności filmów i seriali, co upodabnia platformę do Netflixca czy innych serwisów tego typu, Polsat oferuje swoim widzom coś więcej, a mianowicie dostęp do kanałów telewizyjnych, które dotąd dostępne były tylko w pakietowych ofertach operatorów telewizji kablowych i satelitarnych.

W zależności od wybranego pakietu możemy oglądać od kilkudziesięciu do kilkuset kanałów telewizyjnych, takich jak AXN, CBeebies, Comedy Central, Discovery, Disney Channel, FilmBox, FOX, History, National Geographic czy Paramount Channel oraz HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White.

Za pakiet musimy zapłacić od 25 do 50 złotych. Pakiety możemy też ze sobą łączyć. Jeśli dokonamy złego wyboru, to po miesiącu, możemy zrezygnować z obecnego pakietu i wybrać inny. Serwis udostępnia swoje treści, bez długoletniej umowy i zobowiązań.